In het atletiekgebeuren heb je verschillende soorten competities. Onze statistici proberen alles bij te houden. Hier alle uitslagen die we gevonden hebben van onze stratenlopers in actie vanaf april 2024.
Vanaf 01/04 treed ook het wegwedstrijdencriterium in actie met een mooie prijzenpot !!
In Limburg kunnen we de meeste wedstrijden wel opvolgen en worden ze periodiek doorgegeven via onze website. Loop je echter buiten Limburg, Belgie geef ze door via de site of via onze secretaris zodat een juiste tussenstand kan opgemaakt worden.
Hebben we ergens een uitslag gemist ? geeft het zeker door :)
WEGWEDSTRIJDEN BUITEN LIMBURG DOORGEVEN AUB :) !!
07/04 : Le trail du Hérisson – Fourons-Saint-Martin
5,4km 96dln
36 Vrancken Robin 32.41 (Esp H : 12/12)
12/04 : La Corrida du Boulevard – Saint-Georges-sur-Meuse
4,9km 90dln
27 Vrancken Robin 25.00 (Esp H : 6/8)
14/04 : Sahara city run – Lommel
10km 478dln
5 Driesen Jet 41.37 (Dam : 1/199)
16/4 : Bloesemrun – Zepperen
500m 22dln
Roux Stella
Bex Anne Fien
750m 18dln
Roux Isa
Bex Janne Lien
1000m 9dln
Aerts Margaux
5,4km 237dln
9 Vervalle Tijs 18.54 (M35- : 6/52)
10 Aerts Sam 18.56 (M45+ : 2/20)
44 Werckx Ludo 22.37 (M55+ : 5/11)
51 Van Tornout Arthur 23.07 (M35- : 21/52)
60 Jooken Axl 23.29 (M35- : 24/52)
61 Lenaers Gert 23.30 (M45+ : 6/20)
63 Droogmans Martijn 23.37 (M35+ : 10/25)
65 Pelgrims Edouard 23.44 (M65+ : 1/10)
81 Vliegen Anne-Sophie 25.36 (V35+ : 7/41)
107 Bevernage Charlotte 28.12 (V35+ : 12/41)
112 Strouwen Bea 28.22 (V55+ : 3/10)
115 Ruymen Michel 28.28 (M65+ : 5/10)
151 Schunselaar Maaike 31.18 (V45+ : 8/24)
166 Buntinx Sarah 33.21 (V35+ : 22/41)
214 Baerts Kenneth 37.22 (M35- : 51/52)
10km 295dln
38 Stijnen David 41.09 (M45+ : 12/37)
40 Hiemeleers Marc 41.17 (M65+ : 1/10)
54 Redant Tom 43.24 (M35+ : 17/48)
136 Buttiens Marc 53.27 (M65+ : 4/10)
137 Philippaerts Greta 53.28 (V55+ : 5/10)
151 Polders Jos 54.55 (M65+ : 6/10)
170 Screurs Sander 56.31 (M35- : 33/48)
189 Van Zand Maja 57.37 (V65+ : 1/2)
247 Hiemeleers Sharon 1u03.03 (V35- : 41/58)
270 Missotten Kristel 1u07.31 (V45+ : 17/20)
20/4 : Velmse bloesemloop – Velm
4,1km 107dln
32 Werckx Ludo 17.31 (M55+ : 5/10)
53 Scholts Tibe 19.53 (M35- : 18/24)
58 Ruymen Michel 20.13 (M65+ : 3/8)
65 Strouwen Bea 20.56 (V55+ : 3/7)
10,2km 88dln
25 Stijnen David 42.27 (M45+ : 8/19)
28 Hiemeleers Marc 42.36 (M65+ : 1/3)
72 Philippaerts Greta 53.00 (V55+ : 4/4)
75 Polders Jos 54.05 (M65+ : 3/3)
80 Van Zand Maja 56.25 (V65+ : 1/1)
21/4 : Baloise Antwerp 10 miles : Antwerpen
10mil 29334dln
5404 Screurs Sander 1u19.49 (M30 : 995/3061)
21/4 : Jogging de la côte des ânes – Oleye
10km 197dln
34 Redant Tom 48.27 (Sen : 13/37)
64 Huybrechts Stefaan 52.40 (V2 : 13/43)
25/4 : Campusrun – Diepenbeek
5km 154dln
14 Stijnen David 20.15 (Man : 13/80)
45 Polders Jos 25.44 (Man : 35/80)
7km 286dln
172 Augustinas Norah 39.40 (Dam : 31/100)
26/4 : Estafette Kortessem – Kortessem
1 uur 57 ploegen
5 Vervalle Tijs 17540m (H-80 : 3/10)
5 Swinnen Arthur 17540m (H-80 : 3/10)
9 Paps Bo 16475m (G-80 : 1/9)
25 Ruymen Wouter 14800m (H+100 : 3/5)
25 Ruymen Michel 14800m (H+100 : 3/5)
36 Swinnen Ella 13750m (D-80 : 3/4)
36 Appeltans Cil 13750m (D-80 : 3/4)
39 Werckx Ludo 13075m (H+120 : 2/3)
44 Philippaerts Greta 12525m (G+120 : 1/2)
46 Van Zand Maja 12100m (D+120 : 1/1)
46 Strouwen Bea 12100m (D+120 : 1/1)
56 Stryckers Lieve 8500m (D+100 : 4/4)
27/4 : La montagne du jambon – Membre sur Semois
8km 34dln
10 Vanmechelen Daan 50.30 (JUM : 8/10)
12km 74dln BK Berglopen AC en masters
34 Vanmechelen Hans 1u22.35 (BK M35 : 6/9)
28/4 : Herk loopt – Herk de Stad
5km 218dln
71 Polders Jos 25.49 (Man : 63/114)
76 Sobkowiak Martine 26.41 (Dam : 13/104)
10km 164dln
7 Vanholst Michiel 26.42 (Man : 7/127)
01/5 : Tungri run – Tongeren
2km 309dln
15 Scholts Tibe 8.24 (Man: 15/161)
63 Scholts Aurora 9.37 (Dam : 13/148)
10km 408dln
69 Hiemeleers Marc 42.58 (Mas+55 : 2/34)
402 Hiemeleers Sharon 1u11.32 (Send-35 : 37/39)
05/5 : Powerade Genk loopt en wandelt – Genk
10km 810dln
53 Hiemeleers Marc 42.53 (M65 : 1/8)
86 Jonet Tijl 45.07 (ESH : 2/22)
10mijl 765dln
312 Bevernage Charlotte 1u23.41 (F40 : 6/23)
458 Philippaerts Greta 1u30.01 (F60 : 3/5)
05/5 : Schneider Electric Maasmarathon de la Basse Meuse – Visé
42,195km 401dln
25 Aerts Sam 2u58.45 (H45 : 4/34)
90 Liefsoens Jeroen 3u24.43 (H40 : 16/55)
05/5 : Great breweries marathon – Puurs
42,195km 708dln
704 Vandersteen Liesl 5u58.58 (ESH : 5/5)
9/5 : Le jogging du confluent : Sprimont
6,1km 77dln
Vrancken Robin 36.44 (Esp H :12/20)
11/5 : Mariënloop – Borgloon
500m 27dln
---- Van den Hauwaert Yarina
5km 158dln
44 Pelgrims Edouard 21.43 (M65+ : 1/11)
72 Scholts Tibe 24.21 (M35- : 24/39)
85 Strouwen Bea 25.49 (V55+ : 2/7)
90 Scholts Aurora 26.51 (V35- : 7/16)
95 Govaerts Kris 27.32 (M65+ : 5/11)
10km 149dln
13 Geraerts Brecht 38.14 (M35+ : 5/27)
35 Stijnen David 43.02 (M45+ : 12/32)
36 Hiemeleers Marc 43.22 (M65+ : 1/11)
109 Philippaerts Greta 55.25 (V55+ : 4/7)
110 Screurs Sander 55.30 (M35- : 10/15)
116 Van Zand Maja 56.34 (V65+ : 1/1)
127 Polders Jos 1u00.32 (M65+ : 8/11)
11/5 : Trail du jambon – Vresse sur Semois
15km 385dln
12 Vanmechelen Daan 1u24.23 (U18M : 1/7)
45km 304dln
58 Vanmechelen Hans 5u51.28 (M40M : 10/55)
18/5 : Boekt loopt – Boekt
5km 242dln
4 De Ridder Jappe 17.58 (Senh : 4/69)
67 Polders Jos 26.25 (Mas+55 : 4/11)
10km 216dln
43 Hiemeleers Marc 42.57 (Mas+55 : 4/27)
19/5 : GTLC 2024 – Ovifat
42km 421dln
166 Maes Olivier 5u49.27 (SenH : 57/100)
25/5 : Burchtloop – Brustem
Kinderlopen 118dln
Roux Stella
Roux Isa
5km 170dln
8 Paps Bo 18.41 (V35- : 1/37)
34 Jooken Axl 21.21 (M35- : 14/37)
62 Scholts Tibe 24.29 (M35- : 23/37)
63 Roux Jules 24.38 (M35- :24/37)
73 Ruymen Michel 25.31 (M65+ : 2/5)
78 Govaerts Kris 26.04 (M65+ : 3/5)
81 Strouwen Bea 26.19 (V55+ : 3/8)
10km 138dln
23 Hiemeleers Marc 41.33 (M65+ : 1/8)
32 Stijnen David 44.07 (M45+ : 10/23)
86 Polders Jos 52.36 (M65+ : 4/8)
109 Van Zand Maja 57.41 (V65+ : 1/1)
131 Hiemeleers Sharon 1u04.56 (V35- : 14/16)
26/5 : Martin’s Run – Bilzen
5km 415dln
13 De Ridder Jappe 16.40 (Senh-35 : 10/106
175 Polders Jos 24.53 (Mash 55+ : 11/35)
414 Stryckers Lieve 37.00 (Masd 45+ :27/27)
15km 194dln
32 Hiemeleers Marc 1u05.32 (Mash 55+ : 2/23)
151 Huybrechts Stefaan 1u27.21 (Mash 45+ : 28/33)
26/5 : 20km van Brussel – Brussel
20km 43804dln
2741 Redant Tom 1u29.17 (Senh : 1493/11766)
29/5 : Estafetteloop Saffraanberg – Brustem
1 uur 67 ploegen
4 Swinnen Arthur 17050m (H-80 : 3/11)
5 Vervalle Tijs 17050m (H-80 : 3/11)
36 Swinnen Ella 13325m (D-80 : 4/8)
36 Appeltans Cil 13325m (D-80 : 4/8)
48 Philippaerts Greta 12410m (G+120 : 1/2)
51 Govaerts Kris 12175m (H+100 : 7/8)
67 Van Zand Maja 9329m (D+120 : 1/1)
67 Stryckers Lieve 9329m (D+120 : 1/1)
2/6 : Bokkenrijdersrun – Wellen
Kinderlopen 65dln
Van den Hauwaert Yarina
5km 251dln
67 Scholts Tibe 22.57 (M35- : 26/72)
88 Scholts Aurora 24.37 (V35- : 7/40)
92 Govaerts Kris 24.51 (M65+ : 2/8)
10km 127dln
24 Hiemeleers Marc 41.09 (M65+ : 1/4)
25 Stijnen David 41.11 (M45+ : 8/31)
95 Polders Jos 51.17 (M65+ : 4/4)
99 Philippaerts Greta 52.02 (V55+ : 4/5)
108 Van Zand Maja 54.00 (V65+ : 1/1)
114 Hiemeleers Sharon 58.12 (V35- : 6/10)
2/6 : Jogging de Grâce-Hollogne – Horion-Hozémont
5,6km 47dln
19 Vrancken Robin 31.16 (EspH : 2/2)
10/6 : Stratenloop Terkoest kermis – Alken
5km 188dln
5 De Ridder Jappe 17.29 (M35- : 4/38)
8 Driesen Jet 18.03 (V35- : 1/23)
36 Jonet Tijl 20.50 (M35- : 14/38)
42 Pelgrims Edouard 21.59 (M65+ : 1/10)
50 Screurs Sander 22.55 (M35- : 16/38)
56 Lenaers Gert 23.19 (M45+ : 7/21)
81 Govaerts Kris 25.24 (M65+ : 4/10)
106 Juwé Lies 27.43 (V35- : 13/23)
112 Convents Jan 27.49 (M35- : 31/38)
136 Baerts Kenneth 29.32 (M35- : 35/38)
10km 137dln
11 Geraerts Brecht 37.25 (M35+ : 5/30)
14 Ruymen Wouter 37.56 (M35- : 5/30)
22 Liefsoens Jeroen 40.14 (M35+ : 12/30)
33 Redant Tom 42.41 (M35+ : 16/30)
34 Stijnen David 42.50 (M35+ : 17/30)
47 Hiemeleers Marc 44.56 (M65+ : 1/5)
101 Philippaerts Greta 52.45 (V55+ : 5/6)
103 Polders Jos 52.49 (M65+ : 4/5)
115 Van Zand Maja 55.27 (V65+ : 1/1)
120 Schraepen Jos 56.53 (M65+ : 5/5)
125 Hiemeleers Sharon 58.22 (V35- :10/14)
14/6 : 3 Dorpen jogging -Buvingen
5,5km 94dln
43 Govaerts Kris 29.40 (Man : 24/41)
94 Stryckers Lieve 49.55 (Dam : 19/19)
11,75km 127dln
17 Liefsoens Jeroen 45.36 (V1 : 6/22)
68 Huybrechts Stef 57.35 (V2 : 13/22)
104 Van Zand Maja 1u06.55 (A3 : 3/3)
15/6 : Aterstaose jogging – Tongeren
5,2km 206dln
109 Polders Jos 27.03 (Man : 91/142)
10,4km 117dln
8 Geraerts Brecht 38.43 (M35+ : 5/32)
33 Hiemeleers Marc 43.50 (M55+ : 3/14)
103 Philippaerts Greta 56.49 (V55+ : 3/5)
23/6 : Jogging de Crisnée – Crisnée
5,4km 81dln
22 Vrancken Robin 27.07 (Esp H : 7/15)
23/6 : Hoeselt run – Hoeselt
5km 635dln
7 De Ridder Jappe 18.19 (Man : 6/259)
20 Paps Bo 18.42 (Dam : 1/216)
53 De Ridder Kiki 21.55 (Dam : 2/216)
254 Schunselaar Maaike 29.33 (Masd +50 : 3/21)
373 Geraerts Brecht 32.21 (Man : 179/259)
10mil 361dln
8 Geraerts Brecht 1u03.07 (Man : 6/138)
18 Ruymen Wouter 1u05.32 (Man : 13/138)
30/6 : Kermisloop – Nieuwerkerken
5km 113dln
10 Paps Bo 18.04 V35- : 1/14)
36 Pelgrims Edouard 21.46 (M65+ : 2/7)
41 Scholts Tibe 22.24 (M35- : 10/21)
58 Govaerts Kris 24.05 (M65+ : 3/7)
66 Scholts Aurora 24.40 (V35- : 9/14
10km 94dln
24 Stijnen David 40.39 (M45+ : 8/18)
26 Redant Tom 40.56 (M35+ : 11/20)
33 Hiemeleers Marc 42.26 (M65+ : 1/5)
76 Philippaerts Greta 51.14 (V55+ : 5/6)
77 Polders Jos 51.23 (M65+ : 5/5)
83 Van Zand Maja 53.58 (V65+ : 1/1)
6/7 : Chouffe trail – Houffalize
18km 548dln
100 Maes Olivier 1u54.59 (Man : 83/382)
8/7 : The primagaz classic – Tessenderlo
4km 702dln
181 Polders Jos 19.01 (M70 : 1/1)
10km 1602dln
49 Driesen Jet 35.40 (F25 : 1/103)
265 Hiemeleers Marc 42.30 (M65 : 2/25)
Comments